References

Here are some character references from current and former students, along with some class photos:

“S manželkou jsme chtěli oživit naši angličtinu a začali se poohlížet po nějakém lektorovi na hodiny konverzace. Měli jsme za sebou bídnou zkušenost s člověkem, který sice byl rodilý mluvčí a měl tedy určité teoretické předpoklady, aby nás jazyk učil, ty se ale nenaplnily. Pak jsme dostali tip na Steva, se kterým jsme si hned na první hodině porozuměli. Po pár lekcích se manželka odebrala na mateřskou dovolenou a mě čekala další výzva – zcela individuální lekce. Obavy ale byly pryč opět hned po první hodině. Nejsem žádný extra studijní typ, jazyky mě spíš nikdy nebavily, ale lekce se Stevem jsou zábavné, jako by to ani nebyla výuka – bavíme se o všem možném, diskutujeme a prokládáme to různými hrami a dalšími aktivitami. A funguje to skvěle! Steva jako učitele rozhodně doporučuji i těm, kteří jako já už nad sebou pomalu lámali hůl.”

Ing. Zdeněk Rogalewicz
Civil Engineer, Prague
5/12/2016

_____________________

“Potřebovala jsem se velmi rychle zlepšit v angličtině a hlavně získat jistotu v komunikaci, proto jsem hledala privátního lektora. Jsem opravdu ráda, že jsem si vybrala právě Steva. Lekce přizpůsobil jak časově, tak obsahově mým potřebám. Na každou hodinu je vždy perfektně připraven, z lekcí a jeho empatického přístupu je vidět  jeho profesionální mnohaletá praxe. Rychlost výuky i témata přizpůsobuje individuálně, nejen z hodiny na hodinu, ale i během lekce. Můžete studovat podle vybrané učebnice nebo se naopak zaměřit na vybrané oblasti (např. příprava na přijímací pohovor, odjezd do zahraničí, prezentace pro zahraniční zákazníky, příprava na zkoušku atd.). Lekce prokládá různými interaktivními cvičeními tak, aby se student naučil nový jev nebo oblast slovíček zajímavěji než jen pouhým drilováním. Vzhledem k tomu, že má Steve výborný všeobecný přehled, můžete s ním diskutovat téměř o čemkoli, od politiky až po zahradničení. I přesto, že jsem měla z privátních lekcí strach (není se možné schovat ve třídě mezi dalších 15 studentů) jsem opravdu ráda, že jsem vyšla ze své komfortní zóny a zvolila si lekce individuální. Během krátkého období se snadno posunete ve své angličtině o úroveň výš, kterou byste jinak získávali klasickými kurzy několik let. Na lekce se Stevem se vždy těším a velmi ho jako lektora doporučuji!”

Markéta V.
(current position withheld upon request)
18/11/2016

_____________________

“I wanted to improve my english oral fluency, so I went looking for an English teacher when I came across Steve’s ad. I responded and not like the other teachers Steve answered back. We agreed to meet and I decided to give it a go immediately after our meeting. I cannot say I regret it from hindsight. We spent almost a year having lessons together so I can firmly say that the lessons were worth it. Steve always encouraged me to go outside of my comfort zone, always wanted me to improve even when I was kind of „resistant“ 🙂 Thanks to his attitude, I got what I came for. So if you are thinking about improving your fluency and you want both funny and dynamic lesson, Steve is the right choice.”

Marek Z.
(current position withheld upon request)
13/6/2015

_____________________

“V souvislosti se zvýšením kvalifikace v zaměstnání jsem hledal učitele, který by mi pomohl zlepšit mou stávající úroveň znalosti angličtiny a to jak co do intuitivního použití běžné gramatiky, tak pokud se týče plynulosti slovního projevu a používání výrazových prostředků běžných pro rodilé mluvčí. Za sebe mohu říci, že během velmi intenzivních 24 lekcí, které jsem se Stevem v rámci individuálně nastaveného učebního plánu absolvoval během 8 týdnů, jsem svůj záměr téměř beze zbytku naplnil. Steve je rodilý mluvčí a zejména pan učitel, který umí vytvořit učební plán přesně na míru potřebám klienta, bez ohledu na jeho předchozí znalost jazyka či odborného zaměření. Disponuje širokou škálou učebních pomůcek a učebnic, na hodinu je vždy připraven, vychází vstříc časovým nárokům i místu konání výuky.”

Rudolf Gaál
Ministerstvo Financí ČR
6/11/2014

_____________________

“Steve je velmi dobrý a erudovaný učitel anglického jazyka,jeho hodiny nejsou nudné, jsou pestré a zajímavé. Jeho přístup k výuce je zodpovědný, na hodinu je vždy připraven. V mém případě se pravděpodobně jedná o nejlepšího učitele cizího jazyka,kterého jsem kdy měl,( kromě AJ mluvím německy a rusky ). Kromě mne Steve vyučuje u nás ve firmě i skupinu obchodníků a též jsou s jeho výukou velmi spokojeni.”

Pavel Kafka, věk 45 let,
jednatel firmy ARBOEKO s.r.o.
Obříství, České republice

_______________________

“Steva jsem vyhledala protože jsem se potřebovala velmi rychle rozmluvit anglický. Ani jsem tomu ze začátku moc nevěřila, ale po pár měsících jsem byla schopná jet do ciziny a konverzovat v angličtině. Steve je velmi profesionální, má citlivý individuální přístup, jeho hodiny jsou vždy zajímavé a “utečou” velmi rychle. Steve umí podpořit kreativitu a odvahu mluvit v kombinaci s gramatickými cvičeními. Se Stevem jsem velmi spokojená a rozhodně ho jako učitele mohu doporučit každému.”

Mgr. Ludmila Haňková
Psychologicka poradna, psychoterapie, manzelska a partnerska poradna v Praze
Praha – Karlín

_______________________

“I totally recomend Steve Hitchcock. He has a very particular and effective way to teach English. During my classes we had a great time, he was extremely organized and committed to my success.”

Maria de Fatima Cunha,
Legal Assistant, PNIC Immigration Consultant
North Vancouver, British Columbia, Canada

_______________________

graphic3

“My favourite aspect of our lessons with Steve was the constant need to think of every detail of the argument we were discussing. It really helped me to improve my ability to express thoughts in an English conversation and to make a case for something. In my current job, that is very useful indeed.”
Ondřej Houska, Brussels Correspondent for Czech Radio

“Na hodinách konverzace se Stevem se mi nejvíc líbila nutnost promýšlet každý detail tématu, o kterém jsme zrovna diskutovali. Skutečně mi to pomohlo zlepšit mou schopnost vyjadřovat mé myšlenky v angličtině a argumentovat ve prospěch nějakého postoje. To je v mém zaměstnání velmi důležité.”
Ondřej Houska, zpravodaj Českého rozhlasu v Bruselu

Class photos:

IMG_1948

IMG_1957

IMG_1943

 

IMG_1628

Sazava River hike with some of my former students.

Advertisements