Soukroma vyuka anglictiny

Vyučuji angličtinu v Praze již od roku 2007. Mám bohaté zkušenosti s individuální i skupinovou výukou a působil jsem také v mnoha menších i velkých firmách i státních institucích.

Nabízím Vám různé druhy výuky angličtiny: konverzační lekce, obchodní angličtinu, obecnou angličtinu, příprava na jazykové zkoušky (FCE, CAE, IELTS). Učím od začátečníků až po pokročilé úrovně, věkově pak od 13 let výše.

Pokud jste zaměstnavatel a hledáte cenově dostupné a efektivní lekce angličtiny v Praze, rád Vám pomůžu zvýšit jazykovou úroveň Vašich zaměstnanců.

Mluvím trochu česky, takže nemusíte mít obavy, že si nebudeme rozumět 🙂

Metoda výuky

IMG_1952

Studenti HitchcockEnglish!

Používám komunikativní přístup k výuce jazyků. To znamená, že jsou lekce zaměřené na vzájemnou komunikaci s důrazem na použití v reálných životních situacích studenta. Gramatiku vysvětluji a procvičuji na tématech, ke kterým mají mí žáci blízko. Snažím se již od samého počátku vést je ke komunikaci.

Používám účinné a osvědčené vyučovací techniky, vyvinuté na základě mnohaletých zkušeností. Můžete si být jisti rychlým zlepšením Vaší angličtiny. Zároveň lekce přizpůsobím Vašim požadavkům.

Studenti mě mají rádi, protože jsem velmi trpělivý, povzbuzující a snažím se s nimi co nejvíce mluvit. Chci, aby byly naše lekce zábavné a zajímavé, proto používám širokou škálu nových výukových materiálů, vzdělávací aktivity a hry.

Nově také nabízím internetové lekce prostřednictvím Skype – koukněte se na můj profil. Je to skvělé řešení, pokud byste chtěli zkusit výuku v pohodlí Vašeho domova a ušetřit čas nutný na dojíždění.

Mám mnoho spokojených klientů – současných i minulých. Zkuste se podívat na stránku „References“ na tomto webu.

O mně

Stephen Hitchcock of Hitchcock English

Stephen Hitchcock

Mé jméno je Stephen Hitchcock, a pocházím ze Spojených států. Vyrůstal jsem v městě Detroit ve státě Michigan. Zde jsem vystudoval dva bakalářské obory na Michigan State University. Po absolvování vysoké školy jsem se přestěhoval do Seattlu na západním pobřeží USA. Před zahájením své učitelské kariéry jsem pracoval jako grafik v Seattlu.

Mám certifikaci TESOL v Praze v roce 2007. Poprvé jsem učil v Praze v letech 2007-2008, dále jsem vyučoval jako lektor angličtiny v Kanadě v Torontu (stát Ontario) a Vancouver (stát Britská Kolumbie). Vrátil jsem se do Prahy v roce 2011 a od té doby zde učím angličtinu na plný úvazek. Je mi 51 let a ve svém volném čase mě baví hrát tenis, hrát na
kytaru a provozovat pěší turistiku.

Sazby

Nabízím dobrou cenu za špičkovou kvalitu. Pokud porovnáte několik učitelů nebo škol angličtiny, uvidíte, že moje ceny jsou velmi konkurenceschopné, a rozhodně nižší než u velkých škol:

  • První lekce je vždy zdarma, abychom se poznali a probrali Vaše potřeby.Standardní cena za lekci je 500 Kč za 60 min. nebo 600 Kč za 90 min.

    guy on foneSkype lekce: 500 Kč za 60 min. nebo 600 Kč za 90 min.

Máte-li jakoukoliv otázku nebo chcete naplánovat naši první lekci angličtiny, prosím kontaktujte mě:
Mobil: (+420) 737 396 336

Nebo vyplňte tento formulář s Vaším komentářem a já Vám odpovím co nejdříve:

Advertisements